Forum klasy IIa

Wszystko o naszej klasie


#1 2009-01-03 15:17:26

Kakko

Uczeń

6243994
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Ekranizacje.

Hm... nie wierzę, że ktoś nigdy nie widział ekranizacji. Napewno większość miała do czynienia z 'Władcą Pierścieni', 'Harrym Potterem'... albo chociaż z 'Ogniem i Mieczem' na historii ;P więc daleej, mówimy o ekranizacjach.

Ja osobiście czekam na trzy ekranizacje tego roku:
Pierwsza to ekranizacja komiksu pana Willa Eisnera, mianowicie 'The Spirit'. W sumie nie wiem wiele o fabule tego filmu/komiksu, ale trillery zachęcają. Poza tym, jest to kolejny film pod dyrekcją pana Franka Millera, który produkował również Sin City (a więc wszyscy go znamy i uwielbiamy ;P). Z tego co widziałam, film będzie utrzymany w podobnej atmosferze i kolorystyce, więc napewno się wybiorę.
Potem - 'Koralina' (nie ma literówki!), na podstawie powieści pana Neila Gaimana. Napewno to nazwisko jest znane wszystkim fanom fantastyki, a jeżeli nie, to zachęcam. I to bardzo bardzo zachęcam. Film jest animowany, 3D jakby kto pytał. Screeny są zachęcające, chociaż szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś innego... A jeżeli chodzi o fabułę, to taki horrorek o małej dziewczynce w strasznym domu... nie spoileruję więcej ;P
Potem oczywiście 'Watchmen'. To równiez ekranizacja komiksowa... o superbohaterach. Trochę to odpycha, wiem... Ale zapowiada się nieźle. Sam dźwięk Smashing Pumpkins w zwiastunie jest zachęcający ^^ W sumie, po wrażeniach jakie zafundował mi w kinie 'Batman: the dark knight' nie jestem już tak zrażona do superbohaterów (chociaż jedyną rzeczą, która nie podoba mi się w tym filmie jest sama postać Batmana ==')...

Jak widać dużo kasy przetracę w tym roku na kino. Ale cóż... warto ;P i szczerze mówiąc, gdybym mogła, już grzałabym sobie miejsce w kinowym fotelu ^^


http://img229.imageshack.us/img229/7590/rlrkjg3.jpg

Offline

 

#2 2009-01-03 15:42:24

imaginärinS

Uczeń

9417889
Call me!
Skąd: ze SpongeBobowego Ananasa
Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ekranizacje.

Iguu... jak wiesz narazie czekam na filmowego embriona zeby zobaczyć co to hollywood wypłodziło x] w ramach wyjaśnień filmowy embrion to film pt. 'Zmierzch'. Powie mi ktoś coś na ten temat?


Bo całe nasze życie to
To nie te długie lata a
Tych kilka krótkich dni
i tych parę chwil z których
Niby nie wynika nic
A my dalibyśmy się wychłostać
żeby mogło tak pozostać

Offline

 

#3 2009-01-05 21:43:44

Kakko

Uczeń

6243994
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Re: Ekranizacje.

a to jest ekranizacja? ty... czekej.... to jest chyba takie coś o wampirach...? mój młodszy sister czytał xD


http://img229.imageshack.us/img229/7590/rlrkjg3.jpg

Offline

 
by Miki :P Wszelkie prawa, bla bla bla zabronione xD

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-gra-pbf.pun.pl www.sagaludzilodu.pun.pl www.discoas.pun.pl www.zabanet.pun.pl www.wza.pun.pl